Speciální výstava Rokycany 2006

 

 

 

Tak tu máme další Speciální výstavu BC ČR...a co bylo pro nás nejnovější???? No prvně se jako zapisovatel v angličtině a překladatel zůčastnil výstavy můj brácha Robin...!!! A šlo mu to skvěle, to musíme uznat...:-))) Měl sebou slovník psích výrazů, který si připravoval  den předem, ale ani ho nepotřeboval, neb se vše stihnul řádně naučit...!!! A takhle mu to šlo...:-)))

    

 

    

...nejprve šli na řadu dorost slečny...!!! POKY se kupodivu krásně předváděla a byla nakonec velmi nadějná 2...

        

 

 

...a už je tu KOBLIHA ve třídě mladých....výborný 3....také to s ním docela šlo...:-)))   

     

 

 ...po mezitřídě a třídě otevřené, kdy jsme měli chvilku pauzu a kde byla smršť známek velmi dobrá a dobrá a výbornými paní rozhodčí vážně šetřila...přišla na řadu třída pracovní a náš NANUČEK...ufuf, zase 2 dobré v naší třídě, ale Nanu se líbil a dostal výborný 1, CAC!!!!! Hurá...       

            

 

...a už tu máme třídu žampiónů...:-))) Žampióni se sešli 4 a náš KEFÁK se kráááásně předváděl a má tak dalšího CACe....!!!!

    

 

 

...a už je tu třída veteránů...já jsem musela vedle do kruhu za holkama a tak se předvedení FORDY ujala teta Jitka Topková... No a musíme uznat že jim to šlo také velmi dobře, neb byli opět ( pro neznalé  -  Fordy vyhrál i na klubovce s tetou Monikou třídu veteránů v silné konkurenci...), takže opět první a obdržel titul Vítěz veteránů SV 2006...

   

 

....třída pracovní feny a naše HUGINKA....stihla jsem v pohodě přeběhnout do druhého kruhu a Hugo se za to krásně předváděla ( jí to totiž baví úplně vždycky...:-))) ...no je z toho další vítěz třídy a CAC...!!!! No supeeer...

 

  

...s KUKINKOU šla teta Monika jako osvědčený handler...!!! No mohlo to být i lepší, ale nakonec výborná 3...

 

 

...já totiž zase běžela do druhého kruhu s ANDRÝSKEM...ve třídě veteránů jsme opět zopakovali vítězství jako na klubovce a Andrý je tedy Vítěz veteránů SV 2006....!!!!

   

 

...pak už se šlo o BOBa...toho jsme sice nedostali , ale na co jsme velmi hrdí je to, že o BOSe se rozhodčí rozhodovali mezi ORIGINÁLEM Tergy ( stáří 1,5 roku )  a naším FORDOU ( stáří 11 let !!!!!)...nakonec vítězství vybojoval Orííí, ale pro nás to byl neobyčejný zážitek....Fordyho fantastický pohyb i celé předvedení...to se nedá popisovat, to se musí zažít...!!!

   

 

...pak následovali soutěže...v párech šel KEFÍR a HUGI...opět se krásně předváděli, ale tentokrát to nestačilo na Orííí a Opííí...

        

 

...do chovatelských skupin nakonec nastoupila místo "Rapa-Nui" (nedali jsme dohromady tolik pejsků...) "Z Vrbové Lhoty"...to jsme sice našli jen 3 fleky - LYSIENKA, QUENTÍKA a KOBLIHU , takže nám bylo jasné že nebudem moct konkurovat ostatním, ale ostudu jsme neudělali a stálo to za to...!!!!

    

 

 

    

 

...no a nakonec přikládáme fota, jak se baví na výstavách ti co nemají co jiného na práci...:-))))

    

 

      

 

    

...a po celé akci jsme nechali pejsky pořádně vyblbnout a vyřádit, aby z toho také měli něco jiného než postávaní v kruhu...:-)))..jo a byla s námi na výletě i ĎÁBLÍK a ta si to užila úplně nejvíc....celou dobu si totiž dělala co chtěla...!!! (...no to doma dělá taky, tak nevím...)!!! Poky na závěr zapózovala i vleže a to to ještě neumí...a takhle to dopadlo...!!!

    

  

 

 My a celá smečka děkujem laskavým fotografům - jmenovitě JIRKOVI HELLEROVI, HONZOVI TOPKOVI a ROBOVI KOTASOVI za focení celé akce věnování supeeer fotek na naše stránky!!!! Bez nich by tato reportáž jednoduše vzniknout nemohla...!!!!    

Zpět na hlavní stranu