Jak Hugo k Bigu přišel

 

 

 

Lopuch se výborně předváděl - kupodivu - protože jinak výstavy bojkotoval a je z toho ...výborný 2...

 

Nanuk se celkem také snažil, ale bylo mu to houby platné, fleky jsou fleky a pan rozhodčí jednoznačně upřednostňoval tmavší, pláštové pejsky takže je z toho - res.CAC

no a...Hugo... CAC ...                             napínavé, ale  ...   CACIB....                                   ...a HURÁÁÁ... BOB!!!!

...no Márty před týdnem povídal, že až půjde Hugo o BOBa v té Boleslavi, tak jí bude předvádět on a toho BOBa prostě dostanou...haha říkala jsem si, ale sliby se mají plnit...!!! No tak mají BOBa...:-)))

...s taťkou Fordou - nejlepším veteránem, kterému pan rozhodčí několikrát řekl jak je úžasný, a paničce k takovému pejskovi gratuloval...to bylo radosti!!!!! - a p. rozhodčím Zoranem Čurčičem...DĚKUJEME!!!

V závěrečných soutěžích jsme měli zastoupení v podobě Chovatelské skupiny Rapa-Nui a to Kvidem s Martinou, Tori se Zuzkou a Whoopi s ˇAňou...sice se na bednu nedostali, ale šlo jim to krásně a moooc jim to slušelo...!!!

...A pak už šla Hugo o nejkrásnějšího pejska skupiny 6...s Mártym, který prohlásil (po té co urval toho BOBa...) že BIGa dostanou !!!!! Do kruhu nastoupilo spoustu pejsků ze skupiny - posuzoval pan Matyáš ze Slovenska- ale Hugi s Martym šli hnedle do užšího výběru...ufuf, aspoň něco, říkali jsme si...jaké bylo ale překvapení, když 5,4 i 3 místo bylo obsazeno a Hugi stála pouze s dalmatinem...pak paní Tichá povídá do mikrofonu " ...a na druhém místě je krásně předvedený ( a to Huginka jednoznačně byla...:-))) dalmatin...a vítězem se stává BÍGL!!!! Neuvěřitelné se stalo skutkem...Hugi má Biga..!!!! A zase bylo uplně jedno, jakým handlerem byla předváděna...!!!! Velký úspěch...trošku jsem to obrečela...:-)))

       

...také s námi byla na výletě Pokynka...v rámci tréninku jsme jí vzali sebou a po výstavě si vše zkoušela a nutno říci, že sice né hned - musela se trochu aklimatizovat - jí to předvádění se, šlo velmi pěkně...!!!!

       

....s osobním handlerem se velmi přátelí...:-)))

Napsala Bára, fotili jsme my všichni...:-)))

Zpět na hlavní stranu