Cross 2004

6.5. 2004 jsme prvně uspořádali v našem " Hlaveneckém lese " akci Caniscross a Bikejöring .

Kategorie byly pouze 4, protože žádné dítko nemělo odvahu to zkusit. Canicrossaři beželi trať dlouhou 4 km a cyklisti  jeli trasu dlouhou 7 km. Vše probíhalo hladce, všichni se drželi vyznačené trasy i fáborků té správné barvy, až ale do posledního účastníka. Tím byla Šárka (s naším Kefírem ) , její Lysienek ještě nesplňoval věk pejska na tuto akci . Kupodivu se ji  podařilo zabloudit, ale naštěstí tak, že byli v cíli dřív než závodníci vybíhající před nimi :-)))))). Eh, pěkně jsme se pobavili...

Takže v roce 2005 zas Ahoj.

BB

Renča Scheinerová a Chip                           Michal Kočvara  a Trapper

1. místo Bikejöring ženy                               1. místo Bikejöring muži

Vladimír Šticha a Woody                               Lucka Vaňková a Sam

1. místo Caniscross muži                                 1. místo Caniscross ženy

..naše Taminka v klidu z auta sledovala dění v lese a také...      .... kolouška, který šel závodníkům přes cestu..

... celou akci sponzoroval PRO-PAC a BC ČR, za což moc děkujeme,,,                ... a děkují i všichni zúčastnění sportovci...