Koňský týden v Teplicích 4

 

 

 

8.5.2008 jsme se konečně vydali na naše první závody s Princíkem...!!! Vybrány byli závody v Ústí n/Labem, kde vždy jednou ročně pořádají drezůrky...O den dříve jsme dorazili do Krupky ve složení: Já, Robin, Princ a Aussi se Charminkou jako zástupci smečky...:)))

V den D brzy ráno, jsem zapletla Princovi hřívu a šli jsme na to...Při nakládání se choval jako prdlý...nechtěl od nového stáda, ale po příjezdu na závody bylo kupodivu vše jinak...!!! To jsme všichni koukali...naprosto v klidu a pohodě zvládal opracování a na obdélníku jen trošku koukal, ale jinak nic....Fakt na první závody nádhera...!!! Tedy hlavně když berem v úvahu jeho lekavou a plnokrevní povahu...!!!

    

Šli jsme Z úlohu DU/2003...vcelku jednoduchá záležitost...ale co mě opravdu překvapilo, bylo to, že již v této úloze naprostá většina jezdců měla ostruhy a vůbec neváhali je použít...!!! Z toho jsem byla lehce znechucená, a i překvapená, ale rozhodčím to nevadilo, ba právě naopak...tihle se umístili jako nejlepší...( pravdou ovšem je, že sebrání bylo vysoké a pěkně to na dálku vypadalo, to jooo, ale z blízka...??? to byl nářez...)

    

 

      

 

    

 

    

...Princík se velmi snažil, ale rezervy byly...vyčítali nám kmih...ale to dopilujem...:-))) Však to byli první závody a mě šlo hlavně o jeho klid a to Princ splnil nad mé očekávání dobře...!!! Takže my byli spokojeni...:-)))

 Spokojení byli i pejsci...absolovali s námi vše...Charmi se pak takhle chladila...:-)))       

 

     

...Robin si zase užíval dědy a babičky...:-))) a oni si užívali jeho kousání a řádění...!!!

        

 

...před odjezdem jsme se ještě jeli vykoupat po tak náročných závodech...:-))) Pomohl nám pan rybář, který se nudil... a ochotně Princíka povodil vodou...

  

 

  

...pak jsme se ještě jeli trošku provětrat a vyfotit...

    

 

...ještě do šup do nemocnice fofrem zašít jednu  rozkoplou pusu (né mojí...) a hurá domů...:-)))...eh to byl prodloužený víkend...!!!

Text: Bára

Foto: Lenka Balejová a Bára ( to je překvápko...:-)))

 

 

Zpět na hlavní stranu